SpectroCoin-Bug-bounty-Illustration

Prisidėkite prie SpectroCoin saugumo ir gaukite už tai atlygį

SpectroCoin itin džiaugiasi matydami didėjantį klientų skaičių, kurie pasikliauja mūsų platforma. Mes tikime, kad kiekvieno verslo pamatinė stiprybė – bendradarbiavimas tarp kompanijos ir jos klientų. Mūsų komanda nuolat dirba siekdama užtikrinti aukščiausią saugumo lygį sistemoje. Dėl šios priežasties SpectroCoin pristato programą „Surask klaidą“.

Programa taip pat gali būti vadinama atlygio už pažeidžiamumą programa – visi bendruomenės nariai gali dalyvauti klaidų medžioklėje, aptikdami, pranešdami ir padėdami jas eliminuoti iš internetinės svetainės, produktų ar paslaugų. Kompanijos inicijuoja tokias programas, norėdamos išvengti galimų grėsmių ateityje. Teisėta medžioklė apima etikos veiksmus ir informacijos neatskleidimą juodajai rinkai ar varžovams.

SpectroCoin pradeda programą "Surask klaidą"

Mūsų komanda siekia užkirsti kelią bet kokiems pažeidimams sistemoje, tačiau užtikrinti platformą be menkiausios tikimybės aptikti klaidą gali būti tikras iššūkis. Todėl mes vertiname jūsų, klientų, indėlį į paslaugų tobulinimą – jei mūsų platformoje pastebėjote svarią/tinkamą klaidą, praneškite mums ir mes jus apdovanosime!

Atraskite SpectroCoin „Surask klaidą“ programos privalumus

Kiekvienas besinaudojantis kriptovaliutomis ieško saugios, greitos ir operatyviai veikiančios virtualių valiutų keityklos. Šias charakteristikas turinti platforma yra paremta nuolatiniu paslaugų ir saugumo gerinimu, todėl skatiname Jus prisidėti prie mūsų platformos patikimumo tobulinimo ir gauti už tai atlygį.

Saugesnė aplinka

Vienas iš SpectroCoin prioritetų yra apsaugoti mūsų klientus. Nepastebėta klaida gali nulemti neautorizuotus veiksmus platformoje, dėl kurių vartotojai gali ne tik rizikuoti, bet ir prarasti vertingą informaciją bei turtą. Jei aptikote sistemos pažeidimą, praneškite apie tai mums ir apsaugokite save bei kitus nuo sistemos sutrikdymų ateityje.

Apdovanojimai

SpectroCoin skatina pranešti apie klaidas, rastas platformoje. Kiekvieną, kuris informuos apie tinkamą ir mums iki tol nežinomą klaidą – apdovanosime. Atlygio suma priklauso nuo aptikto pažeidžiamumo sunkumo ir gali kisti nuo 100 iki 10,000 JAV dolerių.

Dirbame kaip komanda

SpectroCoin komanda dirbdama kriptovaliutų rinkoje, orientuojasi į pagrindines vertybes, tokias kaip bendradarbiavimas, tarpusavio pasitikėjimas ir lyderystė. Mūsų klaidų pranešimo programos tikslas – sudaryti mūsų vartotojams sąlygas prisidėti prie sistemos tobulinimo. Mes tikime, kad dirbdami kartu su savo bendruomene pasieksime geriausius rezultatus.

Skaitykite daugiau apie SpectroCoin „Surask klaidą“ programą ir dalyvaukite joje!